Kubota 4.57

5 star(s) from 2 votes
Cumhuriyet Mahallesi, Yahya Kaptan Caddesi N:3 Çayırova
Kocaeli, Turkey,

About Kubota

Contact Details & Working Hours

Details

Şubat 2015 yılında faaliyete geçen şirketimiz sermayesi tamamen Kubota Corporation’a ait olan bir kuruluştur. KTT, Kubota’nın Tarım grubu içerisinde kurulan 26. Şirketi konumundadır. KTT traktör grubundaki satış ve satış sonrası faaliyetlerine Çayırova / Kocaeli’nde bulunan tesisinde devam etmektedir.

Felsefemiz

''For Earth, For Life'' (Dünya İçin, Yaşam İçin), Kubota Group olarak kurumsal felsefemizdir. Kubota, Türkiye çalışanları dâhil olmak üzere, dünya çapındaki bütün Kubota grubu çalışanları, ürünlerimiz ve servislerimiz yoluyla “For Earth, For Life”, felsefemize katkıda bulunmaktadır. Kullanıcılarda “Etki” bırakan ve “Memnuniyet” uyandırabilen ürünlerimiz ve servislerimiz vasıtasıyla Türkiye’de tarımın gelişimine katkı sağlamak bizim felsefemizdir. Müşterilerin beklentilerinin ötesinde daha uygun ürünler ve daha iyi servisler sunmayı ve bu felsefemizi hayata geçirmeyi arzu ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz gereği, diğer bir deyişle orta ve uzun vadeli vizyonumuz için beslediğimiz tutkumuz gereği, “Müşteri odaklılık” ve “Önce Müşteri” sloganlarımızı öne çıkarmayı ve müşterilere Kubota değerini sunmayı istiyoruz. Ayrıca, Türkiye’de Kubota varlığını (Kubota markalarının bilinirliğini) yerleştirmeyi diliyoruz.